листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12/2022 


01.01-31.12-2022 konsolidirani.xls

Објавено на: 27.03.2023 14:20:46
Документ БР.: DOC_26445-103/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.