листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


Јавен Повик до Акционери - 2022.pdf

Објавено на: 28.03.2023 14:38:54
Документ БР.: DOC_10109-13/2023
Урнек: Јавен повик за собрание