листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за ККУ


Корпоративно управување прашалник .xlsx

Објавено на: 28.03.2023 14:10:03
Документ БР.: DOC_26956-0/2023
Урнек: Прашалници за ККУ