листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2022 година - корегирани


Неревидирани финансиски извештаи корегирани.xls

Објавено на: 30.03.2023 15:45:02
Документ БР.: DOC_26445-106/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.