Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

БИМ а.д. Свети Николе известува за следната измена во органите на управување на Друштвото.


Известување за промена во органите на управување во БИМ а.д. Св. Николе .pdf

Објавено на: 17.05.2023 14:10:47
Документ БР.: DOC_12285-26/2023
Урнек: Измени во органи на управување