Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ПЕЛИСТЕРКА А.Д. Скопје, Биланс на успех за период 01.01-31.03.2023 год.


ПЕЛИСТЕРКА А.Д. Скопје, БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01-31.03.2023 ГОД..xls

Објавено на: 19.05.2023 14:08:01
Документ БР.: DOC_12294-111/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.