листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

распределба на добивка


SKAN - ODLUKA ZA RASPREDELBA NA DOBIVKATA - 22-05-2023.pdf

Објавено на: 22.05.2023 15:50:16
Документ БР.: DOC_12287-15/2023
Урнек: Распределба на добивка