листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка за 2022


Одлука за распределба на добивка за 2022.pdf

Објавено на: 23.05.2023 14:13:59
Документ БР.: DOC_12287-16/2023
Урнек: Распределба на добивка