листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Објавуваме Јавен повик за Годишно собрание на акционери на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје


Javen povik za Godisno sobranie.PDF

Објавено на: 25.05.2023 09:22:16
Документ БР.: DOC_10109-96/2023
Урнек: Јавен повик за собрание