Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука


5ѓ. Предлог-Одлука за одобрување на работата на Насер Алиу за 2022 година.doc

Објавено на: 25.05.2023 09:55:25
Документ БР.: DOC_13285-168/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери