листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК


ЈАВЕ ПОВИК.doc

Објавено на: 26.05.2023 09:40:22
Документ БР.: DOC_10109-97/2023
Урнек: Јавен повик за собрание