Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


1. za - 1.doc
2. - 2(2).doc
3. - 3.doc
4. - 4.doc
5. - 5(1).doc
6. - 6.doc
7. - 7.doc
8. (1).docx
9. .docx

Објавено на: 26.05.2023 09:50:52
Документ БР.: DOC_13285-169/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери