листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи 01.01.2023-30.06.2023 


6М 2023 консолидирани - Аутомакедонија АД.xls

Објавено на: 15.08.2023 15:38:52
Документ БР.: DOC_26441-113/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.