листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки на собрание на акционери


Odluki na sobranie.pdf

Објавено на: 24.08.2023 14:10:18
Документ БР.: DOC_12283-124/2023
Урнек: Други одлуки од собрание