листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување за започнување со исплата на дивиденда по Годишна сметка за 2022 година на Макпетрол АД Скопје.pdf

Објавено на: 29.08.2023 08:49:24
Документ БР.: DOC_10191-615/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации