листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Известување за измени во органи на управување - Макстил АД Скопје


Известување за промена на Органот на Управување.pdf

Објавено на: 31.08.2023 14:10:44
Документ БР.: DOC_12285-58/2023
Урнек: Измени во органи на управување