листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за назначување на лице овластено за контакт со инвеститори од Тутунски комбинат АД Прилеп


02-4-14-5 Odluka za naznacuvanje na lice ovlasteno za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 13.09.2023 08:58:04
Документ БР.: DOC_10191-627/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации