листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Консолидиран Биланс на успех за период 01.01.- 30.09


9M konsolidiran 01.01-30.09.2023.xls

Објавено на: 13.11.2023 14:10:50
Документ БР.: DOC_12298-102/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.