листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот консолидиран резултат УСЈЕ Јануари-Септ. 2023


Образложение за остварениот консолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Сеп 2023.doc

Објавено на: 13.11.2023 09:15:00
Документ БР.: DOC_10191-739/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации