листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Назначување лице за контакт со инвеститори на Цементарница УСЈЕ АД Скопје


Одлука за назначување лице за контакт со инвеститори 2023.pdf

Објавено на: 17.11.2023 09:26:35
Документ БР.: DOC_10191-750/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации