листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери


odluka so zainteresirana strana fructal 2023.docx
Fructal usvojuvanje zapisnik 2023.docx

Објавено на: 17.11.2023 09:34:20
Документ БР.: DOC_13285-221/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери