листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје ja објавува Програмата на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2024 година.

 


Програма на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2024 година.pdf

Објавено на: 30.01.2024 15:00:23
Документ БР.: DOC_10191-83/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации