Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2023 година


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2023 година.xls

Објавено на: 01.03.2024 14:45:43
Документ БР.: DOC_26445-74/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.