Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените финансиски резултати на ДС СМИТХ АД Скопје до 31.12.2023


Образложение за остварените финансиски резултати на ДС СМИТХ АД Скопје до 31.12.2023.pdf

Објавено на: 01.03.2024 15:54:09
Документ БР.: DOC_10191-213/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации