Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


PREDLO~1.DOC
ODLUKA~2.PDF
ANEKSB~1.PDF

Објавено на: 04.03.2024 08:23:16
Документ БР.: DOC_13285-16/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери