Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН,КОНСОЛИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА 2023


КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-31.12.2023.xlsx

Објавено на: 29.03.2024 15:22:54
Документ БР.: DOC_26445-119/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.