Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи 31,12,2023


Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи 31.12.2023.docx

Објавено на: 01.04.2024 14:09:03
Документ БР.: DOC_10191-296/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации