листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен Повик за Собрание-ПЕЛИСТЕРКА А.Д.Скопје


Javen Povik.pdf

Објавено на: 01.07.2024 09:33:28
Документ БР.: DOC_10109-120/2024
Урнек: Јавен повик за собрание