листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за остварени приходи од продажба (сегмент фармација) за период 01.01.2024 - 30.06.2024.


Известување за приходи од продажба (сегмент фармација) за период 01.01.-30.06.2024.pdf

Објавено на: 03.07.2024 08:54:42
Документ БР.: DOC_10191-490/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации