листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

други ценовно чуствителни информации


Известување до Собрание на акционери.pdf
Извештај за ангажман за уверување во постапка за одобрување на зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 05.07.2024 09:17:24
Документ БР.: DOC_10191-491/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации