листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Доставуваме ревидирани финансиски извештаи


Godisen izvestaj za rabotenjeto vo 2023.pdf
Revizorski izvestaj za 2023.pdf

Објавено на: 05.07.2024 14:07:28
Документ БР.: DOC_12304-93/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи