листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za godisno sobranie na akcioneri- RIK SILEKS AD


Javen povik za sobranie- RIK SILEKS AD.docx

Објавено на: 10.07.2024 14:00:55
Документ БР.: DOC_10109-123/2024
Урнек: Јавен повик за собрание