листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog odluki za Sobranie na akcioneri- RIK SILEKS AD


Предлог одлуки за Годишно собрание РИК Силекс.pdf

Објавено на: 10.07.2024 14:00:59
Документ БР.: DOC_13285-187/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери