листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех на Комуна АД за 2005 година


Bilans na uspeh na Komuna AD za 2005.pdf

Објавено на: 20.02.2006 14:51:28
Документ БР.: DOC_10189-5/06
Урнек: Финансиски извештај