листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ


sobranie.doc

Објавено на: 01.03.2006 14:40:29
Документ БР.: DOC_10109-3/06
Урнек: Собрание