Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

ОБЈАВУВАЊЕ НА ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА ЖИТО ЛУКС АД СКОПЈЕ


Oglas za godisno sobranie.doc

Објавено на: 03.03.2006 09:12:29
Документ БР.: DOC_10109-4/06
Урнек: Собрание