листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Повик за собрание на акционери на Агроплод АД Ресен


Agroplod Resen, Povik za Sobranie.DOC

Објавено на: 03.03.2006 11:53:29
Документ БР.: DOC_10109-5/06
Урнек: Собрание