Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ГОДИНАТА ЗАВРШЕНА НА 31.12.2005 ЗА ЖИТО ЛУКС АД СКОПЈЕ


Bilans na uspeh 2005 IND.pdf

Објавено на: 06.03.2006 08:39:52
Документ БР.: DOC_10189-25/06
Урнек: Финансиски извештај