Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Спогодба за спојување на Тетекс-Кредитна банка АД Скопје и Тетовска банка АД Тетово


SPOGODBA21.02.2006..doc

Објавено на: 06.03.2006 11:01:52
Документ БР.: DOC_10191-22/06
Урнек: Ценовно Чувствителна Информација