Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.12.2005 година


31.12.2005.pdf

Објавено на: 07.03.2006 08:00:53
Документ БР.: DOC_10189-30/06
Урнек: Финансиски извештај