листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за 12-та емисија на акции на Силекс банка АД Скопје


IZVESTUVANJE ZA 12-TA EMISIJA NA AKCII.pdf

Објавено на: 07.03.2006 14:22:52
Документ БР.: DOC_10191-24/06
Урнек: Ценовно Чувствителна Информација