листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех за 2005


SOFKA-AD-BILANS_2005.doc

Објавено на: 14.03.2006 10:24:53
Документ БР.: DOC_10189-44/06
Урнек: Финансиски извештај