Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2005 ГОД. НА ЖИТО ЛУКС АД СКОПЈЕ


FS Zito Luks 2005 MAKEDONSKI.pdf

Објавено на: 03.04.2006 09:33:53
Документ БР.: DOC_10189-48/06
Урнек: Финансиски извештај