листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран финансиски извештај за 2005 година


HOTELI METROPOL 2005 - BERZA.doc

Објавено на: 14.04.2006 09:01:53
Документ БР.: DOC_10189-53/06
Урнек: Финансиски извештај