Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Повик за собрание на акционери


Soopstenie za Svikuvanje Sobranie.doc

Објавено на: 18.04.2006 09:09:37
Документ БР.: DOC_10109-19/06
Урнек: Собрание