листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОДЛУКИ ДОНЕСЕНИ НА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ НА ЛОТАРИЈА НА МАКЕДОНИЈА АД СКОПЈЕ


LOTARIJA ODLUKI SOBRANIE 2005.pdf

Објавено на: 20.04.2006 08:00:37
Документ БР.: DOC_10191-51/06
Урнек: Ценовно Чувствителна Информација