листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ


Povik za godi{no sobranie2006.doc

Објавено на: 04.05.2006 12:41:29
Документ БР.: DOC_10109-27/06
Урнек: Собрание