Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за дивидендниот календар:

310 денари по акција 22 Мај 2006 17 Мај 2006 18 Мај 2006 во законски рок


izvestaj od sobranie.pdf

Објавено на: 09.05.2006 09:37:29
Документ БР.: DOC_10187-3/06
Урнек: Дивиденден Календар