листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

повик за акционерско собрание


Sobranie.doc

Објавено на: 09.05.2006 12:56:29
Документ БР.: DOC_10109-28/06
Урнек: Собрание