листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Повик за акционерско собрание


povik za akcionersko sobranie maj 2006.doc

Објавено на: 09.05.2006 15:46:29
Документ БР.: DOC_10109-29/06
Урнек: Собрание